Akkus sarokcsiszoló 40V SHARE20V, 2×4000 mAh akkuval, 180 mm, kefementes, Extol Industrial (8791846)
Extol Industrial
Menny.:db
Cikkszám: MB8791846
– SHARE20V rendszer
– 2×20V (40V) működés
– Szénkefe mentes (BL) motor
– 150 és 180 mm tárcsákhoz
– Soft Start lágyindítás
– Soft Grip markolat
– 2 db 4000 mAh akku
– 2×3,5A gyorstöltő
Nem értékelt
Megbízható Bolt
Széles Választék
Gyors Szállítás
Menny.:db
Leírás és Paraméterek
A készülék a SHARE20V rendszer része, és 2 db 20V akkumulátorral (40V) működik.
A készülék kompatibilis:
– 150 mm-es tárcsákkal
– 180 mm-es tárcsákkal
A Soft Start lágyindítás csökkenti az indítási rántást és kíméli a hajtásrendszert.
A gumírozott Soft Grip markolat kényelmes és biztonságos fogást biztosít munka közben.
A sarokcsiszoló használható:
– fém vágására
– hegesztési varratok csiszolására
– rozsdamentesítésre
– festék eltávolítására
– beton és kő vágására megfelelő tárcsával
– faanyagok durva megmunkálására ráspolytárcsával
– drótkefés tisztításra
– csiszolópapíros csiszolásra menesztő tányérral
A készülék M14 menetes tengellyel rendelkezik.
A beépített akkumulátor töltöttségjelző gyors visszajelzést ad az akkuk állapotáról.
A csomag tartalma:
– 2 db 20V / 4000 mAh Li-ion akkumulátor (8891882)
– 1 db 2×3,5A gyorstöltő (8891894)
Felhasználás
– fém vágása
– hegesztési varratok csiszolása
– rozsdátalanítás
– beton és kő vágása
– felülettisztítás
– sorjázás
Főbb előnyök
– erős BL motor
– 40V rendszer
– Soft Start lágyindítás
– Soft Grip markolat
– 150/180 mm kompatibilitás
– SHARE20V rendszer kompatibilitás
Kompatibilis SHARE20V akkumulátorok
8891881 – 20V / 2000 mAh
8891882 – 20V / 4000 mAh
8891885 – 20V / 6000 mAh
8891886 – 20V / 8000 mAh
Kompatibilis töltők
– 8891891 – 1,6 A
8891893 – 2,4 A
8891897 – 4,0 A
8891894 – 2×3,5 A dupla töltő