Akkus dekopírfűrész 20V SHARE20V, 1×2000 mAh akkuval, kefementes, Extol Industrial (8791824)
Extol Industrial
Menny.:db
Cikkszám: MB8791824
– SHARE20V rendszer
– Szénkefe mentes (BL) motor
– 800–3500 ford./perc
– 26 mm löket
– 4 fokozatú előtolás
– Bosch gyorsbefogás
– LED világítás
– 1 db 2000 mAh akku + gyorstöltő
– Sorjásodásgátló lap
Nem értékelt
Megbízható Bolt
Széles Választék
Gyors Szállítás
Menny.:db
Leírás és Paraméterek
A készülék maximális vágási kapacitása:
– fa: 135 mm
– alumínium: 12 mm
– acél: 10 mm
A Bosch típusú gyorsbefogás segítségével a fűrészlap szerszám nélkül gyorsan cserélhető.
A készülék alkalmas:
– faanyagok
– bútorlapok
– OSB és rétegelt lemezek
– műanyagok
– alumínium
– acéllemezek
– gipszkarton
vágására megfelelő fűrészlap használatával.
A mellékelt sorjásodásgátló lap segít a tisztább vágási él kialakításában.
Az érzékeny felületek védelméről a levehető csúszótalp gondoskodik.
A készülék porelszívóhoz is csatlakoztatható a tisztább munkakörnyezet érdekében.
A puha gumis markolat kényelmes és stabil fogást biztosít.
A csomag tartalma:
– 1 db 20V / 2000 mAh Li-ion akkumulátor (8891881)
– 1 db 2,4A gyorstöltő (8891893)
Felhasználás
– egyenes és íves vágások
– bútorlap és munkalap vágása
– gipszkarton darabolása
– fémlemezek vágása
– precíz dekopír munkák
Főbb előnyök
– modern BL motor
– Bosch gyorsbefogás
– szerszám nélküli lapcsere
– LED megvilágítás
– sorjásodásgátló lap
– állítható előtolás
– SHARE20V kompatibilitás
Kompatibilis SHARE20V akkumulátorok
8891881 – 20V / 2000 mAh
8891882 – 20V / 4000 mAh
8891885 – 20V / 6000 mAh
8891886 – 20V / 8000 mAh
Kompatibilis töltők
– 8891891 – 1,6 A
8891893 – 2,4 A
– 8891892 – 4,0 A
8891894 – 2×3,5 A dupla töltő